CENNIK

MODELOWANIE SYLWETKI

FALA UDERZENIOWA STORZ MEDICAL

Kuracja przynosi efekty w:

Przeciwwskazania do zabiegu Storz:

Pracujemy na certyfikowanych urządzeniach medycznych, dzięki temu zabiegi są skuteczne i bezpieczne.


KRIOLIPOLIZA

KRIOLIPOLIZA to zabieg polegający na wystawieniu komórek tkanki tłuszczowej na odpowiednio kontrolowane zimno. Skutkiem tego jest proces apoptozy czyli zaprogramowanej śmierci komórkowej. Następnie są one transportowane do wątroby, gdzie zostają zmetabolizowane. W efekcie zmniejsza się ilość niechcianych komórek tłuszczowych a tym samym następuje wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała. Co ważne precyzyjnie ustalony czas i temperatura chłodzenia a specjalistyczne membrany zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Czas trwania zabiegu to 70 minut (2 h na całość z konsultacją).

Przeciwskazania Cooltech:


SQT BIOMICRONEEDLING

Nowy rewolucyjny w 100 % ekologiczny produkt do PROFESJONALNYCH zabiegów na twarz bez użycia igły - alternatywa produktu dla peelingów chemicznych i myślę, że w tym miejscu warto dodać, iż produkt zanim został dopuszczony do użytku przez 7 lat przeszedł badania medyczne.

SQT BIOMICRONEEDLING doskonale sprawdza się w przypadku:

SQT BIOMICRONEEDLING to terapia biomikroigłowa, której produkt pochodzi z gąbki morskiej, całkowicie naturalnego, wegańskiego w 100% ekologicznego i jednocześnie unikalnego preparatu nanobiologicznego spicules.

👉 Zobacz zalety w SQT BIOMICRONEEDLING: Zabieg naturalny na trądzik zamiast antybiotyków 👉 Szybki, bezbolesny zabieg bez przerwania ciągłości skóry, bez nadwrażliwości na światło. 👉 Idealny na wszystkie pory roku 👉 odpowiedni dla kobiet, mężczyzn, każdego rodzaju skóry i wieku.