Numer telefonu do salonu 530 507 926

Alicja Cencora

Ala jest absolwentką krakowskiej Szkoły Policealnej Masażu Leczniczego nr 2 z tytułem Technika Masażysty z 10-cio letnim doświadczeniem. Na swoim koncie ma również ukończonych wiele kursów spoza obszaru masażu leczniczego jak choćby masaż Kobido, tkanek głębokich i kinesjotapingu. Masaż to Jej pasja, którą chce ciągle rozwijać i doskonalić. Ten zawód daje Jej satysfakcję gdyż może pomagać pacjentom bólowym wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie. Swoim Pacjentom przekazuje wskazówki i ćwiczenia, które mogą samodzielnie wykonywać na co dzień by jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia.
Uśmiech, pogoda ducha i profesjonalizm sprawiają, że pacjentki chętnie przywiązują się do Ali. Do każdego masażu dorzuca dawkę dobrej energii „gratis”. W plebiscycie Gazety Krakowskiej Mistrzowie Urody 2017 zajęła II-gie miejsce w kategorii Masażysta roku. Warto podkreślić, że to pacjenci zgłosili Alicję do konkursu! To duże wyróżnienie ale Ala szykuję się do większego wyzwania – Mistrzostw Europy w masażu. Już niedługo weźmie udział w kwalifikacjach. Trzymamy kciuki!
Prywatnie swoją energię kieruje na aktywność fizyczną w każdej postaci. Spędza godziny na siłowni, pływalni, jeździ na rolkach, wspina się na „ściankach”, chodzi po górach, biega w maratonach. Inną Jej pasją jest taniec, teatr i muzyka.